3d yazici , 3d yazici satin al , 3d filament satin al , Pla filament

Bir başka WordPress sitesi

3d Filamentte Kalite, Uygun Fiyat Bir Arada

3d Filament doğaya zarar veren petrol ürünleri, plastik dünyasında seri üretim atölyelerinde en çok tercih edilen hammaddedir. Plastin, sanayide yedek parça dünyasından oyuncak dünyası da dahil olmak üzere büyük bir alanda kullanılmaktadır. 3D yazıcılarda kullanılan bazı biyolojik olarak parçalanabilen filamentler (bakteriler tarafından yok edilir) petrol ürünlerine bir alternatif sunar Pla filament 3D yazıcılarda kullanılan bir hammaddedir.

3D yazıcılar, dijital bir dosyadan üç boyutlu çıktı almanızı sağlayan makinelerdir. 3D baskı, geleneksel üretim yöntemlerinden daha az malzeme kullanarak prototipler üretmenize olanak tanır. Her şey bir 3D modelle başlar. Yeni başlayanlar için genellikle Ultimaker Cura programını kullanmanızı öneririz, çünkü 3D yazıcı satın almak isterseniz .STL veya .OBJ uzantılı dosyaları okuyabilir, bu program 3D modeller yazdırmanıza yardımcı olacaktır.

Otomatik 3d filament satin almak, verimli hava filtreleme ve filament nem kontrolü ile tek bir ünitede verimli 3D baskı işleri gerçekleştirin. Endüstriyel malzemeleri destekleyen geniş bir filament yelpazesiyle 7/24 üretken olacak ve zorlu uygulamaların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna