Antalya ve çevre il ve ilçelerde Güneş enerji gün ısı sistemleri çeşitleri ve seçimleri yapılırken ihtiyacınıza uygun sistem tercih edilmelidir Öncelikle bina kaç katlı siz kaçıncı katında oturuyorsunuz ve gün ısı sistemini kaç kişi kullanacak Siz son kat dublex yada müstakil evde yaşıyorsanız Antalya ısı pompası Basınçlı güneş enerji sistemi tercih etmek zorundasınız. Basınçlı güneş enerji sistemlerinin depoları emaye krom galvaniz ve epoci olmak üzere 4 çeşittir. Klasik sistem diye tabir edilen güneş enerji sistemleri açık devre ve kapı devre ( antifirizli ) sistem olarak 2 çeşittir. Ayrıca depo sac cinsi olarak galvaniz ve paslanmaz çelik krom olarta 2 çeşittir. Düzlemsel kollektör .galvaniz alüminyum bakır ve sellektif panelli olarak çeşitleri vardır. Genel klasik sistemlerin dışında vakum cam tüplü gün ısı sistemleri vardır. 13 vakum tüplü 18 vakum tüplü 24 30 36 40 tüplü seçenekleri mevcuttur. Gün ısı antalya

Evsel kullanıcılar günlük 40 lt otel kullanıcıları için 50 lt kişi başına göre seçilmedir. Bu durum küvet olması ve ısı kayıp durumuna göre lt değişkenlik gösterir. Bir insan ortalama 35 il 40 derece arasında sıcak su kullanır. Güneş enerji sitemleri son günlerde yakıta gelen büyük zamlardan sonra 1 yıl ile 2,5 yıl arasında amorti eder. Antalya bölgesinde güneşten 365 günü yaklaşık 300 günü verimli sıcak su alınmaktadır . Güneş enerji sistemlerinden ev ısıtma havuz ısıtma hamam sera ısıtma gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Güneş enerjisinden sıcak su üretme dışında solar güneşten elektrik üretme evin tüm elektrik ihtiyacının karşılanması fazlasının satılması gibi faydada sağlamaktadır. Ayrıca bu üretilen elektirk ile ısı pompası fancoiller ile klima gibi soğutma yerden ısıtma radyatör petekleri ile de ısıtmayı bedava yapabilirsiniz. Peki ısı pompası nedir ısı pompası klima buzdolabı gibi çalışma prensibi olan elektiktirk enerjisiyle çalışıp evin ısıtılması soğutulması sıcak su sağlanması hamam varsa göbektaşı ısıtılması havuzun ısıtılması gibi alanlarda kullanılmaktadır. Isı pompası ile otelin sıcak suyu açık kapalı havuzu ısıtılmaktadır. Antalya da birçok ısı pompası markası uygulama yapan uygun fiyatlı yerli ve yabancı meşeli birçok inverter on off monoblok split değişik fiyatlı cihazlar vardır. Aplas firması da Antalyada ısıtma soğutma Solar güneş enerji konusunda önde gelen uygulama tahüt firmalarındandır. Ayrıca Boyler Su arıtma yumuşatma cihazı cam balkon duşakabin pompa hidrofor modüler su deposu soğuk oda yerden ısıtma VRF multi klima sistemleri konularında da birçok bayi partner ve çözüm ortaklarıyla Antalya ve çevresinde hizmet vermektedir.
Aplas Group Antalya Merkez Muratpaşa Konyaaltı Kepez Döşemealtı Serik Belek boğakent Beldibi Göynük kemer kiriş çamyuva tekirova olimpos adrasan kumluca Finike Korkuteli Demre Kaş Kalkan Gündoğmuş Çolaklı Kumköy Manavgat Kızılot Kızılağaç Okurcalar Avsallar Konaklı Alanya Oba Kestel Mahmutlar Demirtaş Gazipaşa Antalya il ilçe beldelerinde hizmet vermektedir. Projenin büyüklüne göre şehirdışı montaj çalışması yapmaktayız.

Aplas Group 1.Sınıf Kaliteli TSE li ürün ve malzeme kullanan İşletme giderlerimiz az olduğu için düşük kar marjıyla müşterilerine en uygun fiyatlarla satış ve montaj yapan Kurumsallaşma ve markalaşma yolunda hızla ilerleyen işletme anlayışıyla hizmet sunan Teknoloji yakından takip ederek yenilikçi projeler ürünler ve sistemler geliştirerek uygulayan Endüstriyel Merkezi ve Bireysel sistemler konusunda bir çok projeye imza atan ve uygulayan Birçok resmi kurum ve kuruluşa ücretsiz proje ve bilirkişi desteği vererek doğru ve kullanışlı ürünler projelere sunan Yüzlerce mutlu müşteri ve referans sahibi Zamanında servis ve müdahale ekibi olan Bir çok farklı ürün arasından Size uygun doğru ürünü sunan ve anlatan Aynı ürünü marka diye fazla para ödetmeyen Konusunda uzman satış ve montaj personelleriyle hızlı hizmet veren
Ücretsiz keşif ve teknik destek Antalya bölgesinde merkezi güneş enerji sistemleri konusunda uzman olan 5 firmadan birisiyiz. Antalya bireysel evsel kullanıcılar için güneş enerji gün ısı sistemi konusunda ilk akla gelen 10 öncü firma ve markadan birisiyiz.

#

Comments are closed