Tente Modelleri | Depo Çadır Çeşitleri

Tente modelleri hizmetlerinde 3M Tent, güvenilir işçilik ve malzeme garantisiyle memnun kalacağınız alanlar sunmaktadır. Geniş veya dar mekanlar kurmak için başvuru yapabilirsiniz.

Pergola tente  çeşitleri otomatik veya manuel türlerde sunulmaktadır. Hızlı kurulan sistemlerin keyfini çıkarabilir, ideal mekanları kullanabilirsiniz. Koruma amaçlı imalatı yapılan ürünlerde geniş kapsam söz konusudur. Bahçe, balkon alanları, teras gibi yerler güneş ve rüzgardan gelen yıpratıcı etkileri azaltabilir.

Depo Konstrüksiyon Çadırları

Depo çadırı  modelleri malzeme saklama, güvenli hayvan barınağı kurma gibi amaçlarla gündeme gelmektedir. Çelik konstrüksiyon sistem üzerine dayanıklı branda mekanizması kurularak çadırlar oluşturulmaktadır. Etkinlik çadırları olarak da bilinen bu ürünlerimiz her mevsimde sonuç verecektir. Taleplere göre yalıtımlı olarak da kullanılabilmektedir.

Asma Germe Çadır Modelleri

Asma germe çadır modelleri kumaş yapısı özel sistemlerle beklentilerinizi karşılayacaktır. Yarı açık, tek üstü kapalı modeller vs. kullanılabilir. Form türleri hakkında ihtiyaçlarınıza göre taleplerde bulunabilirsiniz. Restoran, stadyum gibi alanlarda asma germe çadırlara sıkça rastlanmaktadır. Renk tasarımı belirlerken işlevsel farklı kriterler düşünülmelidir.

3mtent.com

#

Comments are closed