Bosh Kombi Modelleri

Bosh kombi modelleri birbirinden özel ve tasarruflu yapısıyla beklentinizi çok yönlü bir şekilde karşılamaktadır. Kombi sisteminde farklı güç özellikleri bulunabilir.

Bosch kombi 2500 W modeli en popüler seçeneklerden biri olarak yoğuşmalı kombi çeşididir. Sıcak su kullanımında maksimum konfor sağlayarak %93 tasarrufun keyfini çıkarabilirsiniz. Bosch teknolojisini fırsata dönüştüreceğiniz kampanyalar sizi her model için karşılamaktadır. Cepten tasarruf edeceğiniz özel modellerde, gaz, sıcak su bölümlerinden maksimum avantaj sağlarsınız.

Bocsh Kombi 2200İ Modeller Ergonomik Yapı Sunuyor

Bosch kombi 2200i modeller ergonomik açıdan küçük ve etkili yapısıyla maksimum kullanım keyfi sağlamaktadır. Tam yoğuşmalı kombilerde tasarruf çözümlerinize katkı sağlamış olursunuz.

-Uzun vadede yeni kombi ihtiyacınızı beklentinizden daha iyi şekilde bulabilir, güvenle kullanabilirsiniz.  Kombi modeli seçerken bütçe ve özellikleri bir arada ele alabilir, içinize uzun süre sinen çözümler bulabilirsiniz.

2300İ Bocsh Kombi

Bosch kombi 2300i modellerinde ayrıcalıklı özellik düşük ısılarda bile yüksek performanstır. Tasarımı yeni nesil kombide kılavuza ihtiyaç duymadan 3 sene garantili çözümler bulabilirsiniz. Kombi tasarruf ayrıcalığı ve yüksek performansı modülasyon aralığından kaynaklanmaktadır.

www.boschcondenskombi.com

#

Comments are closed