penis büyütme, erken boşalma

Bir başka WordPress sitesi

PENİS BÜYÜTME YÖNTEMLERİ
Uzun yıllardan beri erkekler büyük bir penislerinin olmasını hayal etmişlerdir. Bunun için birçok penis büyütme yöntemi denemişlerdir. Bu yöntemler günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde erkekler hala bu penis büyütme yöntemlerini merak etmiş ve birçoğunu da uygulayarak belli bir şekilde başarılı olmuşlardır. Hem neden olmasın ki çünkü büyük penis erkeklik ve güç göstergesidir.
Penis çeşitli yöntemlerle gerçektende büyütülebilir mi? Önce penisin yapısını tanıyalım:
Penis kelimesi Latince kökenlidir ve kuyruk anlamına gelir. Penisin iç kısmındaki süngerimsi dokunun içine cinsel uyarılma sonucu kan dolar, penis sertleşmeye başlar enine ve boyuna büyüyerek cinsel birleşmeye hazır hale gelir.
Penis gevşek haldeyken ortalama 5-8 cm kadardır. Ereksiyon halinde ise 11 cm, kalınlığının da 1.5-2 cm olması yeterlidir. Tabii ki bu tıbben normal olan değerdir. Ancak hiçbir erkek bu boyutlarla asla yetinmez. Çünkü erkek partnerini büyük bir penisle daha kolay tatmin edebileceğini düşünmektedir. Tabii ki bu tatmin etme konusunda da haksız değildir. Penis boyutları standardın üstünde olan erkek özgüveni tam olarak partneriyle ilişkiye gireceği için partnerini de tatmin etmekte zorluk çekmeyecektir.
Belli başlı Penis Büyütme Yöntemleri şu şekildedir:
1. Egzersizle penis büyütme,
2. Aletlerle penis büyütme,
3. İlaçlarla penis büyütme,
4. Ameliyatla penis büyütme.
Bu yöntemleri uygulama sıklığına göre yazdım. Egzersizle penis büyütme yöntemi en çok uygulanan hem masrafsız hem de uygulanabilirlik açısından herkes için uygun bir yöntemdir.
Ayrıca önemli bir konu daha var ki egzersizle penis büyütme yöntemi birçok erkeğin sıkıntısı olan erken boşalma sorunu için de bir çözüm getirmektedir. Uygulanan egzersiz yöntemi boşalmayı kontrol eden KEGEL kasını da güçlendirdiği için erken boşalma sıkıntısından da kurtulmak mümkündür.
Penis Büyütme Yöntemleri sitemizde başlıca penis büyütme yöntemlerinden bahsederken ayrıca erken boşalma gibi bazı cinsel problemlere de yer veren birçok içerik bulunmaktadır. Sitemizde hem penis büyütme hem erken boşalma hem de penis eğriliğinden penis mantarına kadar penis sağlığıyla ilgili de birçok yazı ve ürün tanıtımı bulabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna