Resim yükleme sitesi içerisinde en sık tercih edilen ve yüksek kaliteli alt yapımız ile sizlere 2016 yılından beri hizmet vermekteyiz. Yüksek performanslı alt yapımız ile dilediğiniz fotoğrafları sitemize yükleyerek depolama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yüklediğiniz resimlerin hepsi sizin sorumluluğunuz altında olmaktadır. Resimlerinize kötüye kullanım, yanlış yükleme, izinsiz kullanım gibi telif hakkının olduğunu düşünüyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Resim Depolama

Ücretsiz fotoğraflarınızı ve ekran görüntülerini resim upload yükleme sitesine yükleyerek sunucumuzda barınmasını sağlayabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz resimleri istediğiniz sitelerde paylaşabilirsiniz. Eklentiler aracılığı ile kolaylıkla resimlerinizi yükleyebilirsiniz. Bu sayede resimlerinizi yükleyerek kolayca paylaşabilirsiniz.

Sitemize kayıtlı kullanıcılarımızın resimleri silinmez. Ancak kullanıcılarımız resimleri kaldırmak ister ise bizimle iletişime geçmelidir. Hızlı resim yükleme işlemini gerçekleştirebileceğiniz güvenilir ve yüksek kalitede hizmet veren lider bir hızlı resim yükleme siteyiz. Yüklemeye başla seçeneğine tıklayarak dilediğiniz kadar yükleyebilirsiniz. Tüm resimlerinizin güvenilir bir sitede bulunmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

#

Comments are closed