Uyap Toplu Takip Açma

Hukuk büroları için geliştirilen yazılımlar sorgulama yapabilme ve takip talep gönderme işlemlerine uygundur. Kapsamlı hizmet almak isteyenlere özel birden fazla kategori üzerinde yenilikçi yazılımlar geliştirmekteyiz. Hukuk büroları üzerinde uyap toplu takip açma işlemleri yapılmaktadır. Uyap Toplu İşlem Otomasyonu

Zamandan tasarruf sağlayacak toplu işlem özellikleri ile kısa sürede işler düzene girmektedir. Yazılımlarının tamamı UYAP uyumlu sistemlerdir. Yapay zeka dosyalarının açılımı ve performansı arttıracak özellikler tasarlanan bu yazılım içerisinde hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Toplu Takip Sorgulama İşlemleri ve Gelişmiş Raporlama Özellikleri

Toplu takip sorgulama işlemleri ile gelişmiş raporlama özelliklerinin bulunduğu yazılımlar iş performansını da arttırmaktadır. Hukuk firmaları için geliştirilen tüm bu yazılımlar iş yükünü azaltacak ve hizmet ağını büyütecek oranda düzenlenmektedir. Minimum maliyet ile maksimum performans almak isteyen kişiler için hazırlanan yazılımlar UYAP sistemleri ile entegre çalışmaktadır.  Uyap Katibim

Müvekkil ile avukatların sesli görüntülü konuşma yapabilmesini sağlayan özellikler geliştirdiğimiz yazılımlarda bulunmaktadır. Çağrı katibim seçenekleri ile katibe ulaşmak artık çok daha kolay hale gelmektedir.

Toplu Talep Gönderme ve Özel Çağrı Hizmetleri

Toplu talep gönderme işlemleri ile birden fazla dosya üzerinden talep oluşturmak mümkündür. Hazırlanan taleplerin iletilmesi güvenli bir süreç aşamasından geçmektedir. Yazılım alanında çığır açan firmamız hukuk büroları için geliştirdiği özel çağrı hizmetleri ile 7/24 iletişimi kolaylaştırmıştır.

Maksimum iş performansı sağlayan bu düzenlemeler ile beraber çağrı hizmetleri her konuda destek oluşturmaktadır. UYAP dosya takibi ve gönderme işlemleri de düzenleme bu yazılım ile daha hızlı işleme alınmaktadır.

Agent Çağrı Hizmetleri ve İş Yükünü Hafifleten Yazılımlar

Günlük, aylık ve yıllık olmak üzere agent çağrıları hizmet vermektedir. Kaliteli görüntü ve ses özelliği sayesinde bu görüşmeler kayıt altına da alınabilmektedir. UYAP sistemi ile bağlantılı çalışan bu yazılımlar tüm dosyalara erişimi kolay hale getirmektedir. Çağrı katibim özellikleri 15 gün boyunca ücretsiz şekilde kullanılabilmektedir.

Hukuk bürolarının iş yükünü hafifleten ve işleri düzene koyan bu yazılım türleri her işi planlı yapma adına geliştirilmiştir. UYAP sistemi üzerinden dosya takibi ya da sorgulaması yapmak isteyen kişiler tüm modüllere geliştirilen bu yazılım aracı ile ulaşmaktadır.

#

Comments are closed